Hakkımızda

KWE İstanbul Elektrik Enerji ve Tic. Ltd Şti kaynak teknolojisi, endüstriyel montaj, HRSG, her türlü kazan, gaz türbinleri, buhar türbinleri ve boru hattı inşaatı alanında çalışan bir endüstriyel hizmet firmasıdır.

KWE İstanbul kurucuları, Almanya’da yetişmiş ve Almanya’da enerji tesisleri ve rafineriler başta olmak üzere çeşitli ağır sanayi sektörlerinde Siemens, Hitachi, Bilfinger, Babcock, Kraftanlagen München gibi büyük firmalarla uzun yıllardır çalışmışlardır. KWE İstanbul, kurucularının Almanya’da elde ettikleri bilgi birikimi ve üstün kalite anlayışları ile Türkiye’deki enerji ve sanayi sektörlerine hizmet etme arzularıyla, 2017’de Türkiye operasyonlarına başlamıştır.

KWE İstanbul’un hedefi, her zaman üstün kaliteyi sağlamak, işleri zamanında teslim etmek ve müşteri memnuniyetini mümkün olan en üst seviyelerde tutmaktır. Güvenilir bir firma olmak ve uzun dönemli kalıcı iş ilişkileri kurmak KWE İstanbul’un en önemli amaçlarındandır. Çalışanların mutluluğu ve memnuniyeti de KWE İstanbul için çok önemlidir.

Türkiye’de çalıştığı önemli enerji santrallerinde müşterilerden olumlu geri dönüşler alınmıştır ve Türkiye’de ki faaliyetlere güzel bir başlangıç yapılmıştır.

KWE İstanbul firması önümüzdeki yıllarda Türkiye’deki müşteri portföyünü genişleterek hizmet ağını artırmayı ve sektördeki hizmet kalite çıtasını yükseltmeyi hedeflemiştir.